Зустріч з ветеранами освіти Бердянського державного педагогічному університету

Напередодні професійного свята, Дня працівника освіти, ректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Ігор Богданов традиційно зібрав на зустріч викладачів-ветеранів.

1 жовтня ц. р. у головному корпусі в святковій атмосфері ректор університету та голова профспілкового комітету Віталій Лола розпочали з привітань: побажали міцного здоров’я, подякували ветеранам освіти за те, що присвятили своє життя навчанню та вихованню студентської молоді.

Ігор Богданов поділився із поважними гостями досягненнями та планами університету на майбутнє, відповів на питання ветеранів про кадровий склад та матеріально-технічну базу нашого ЗВО.

Зокрема, зупинився на результатах вступної кампанії-2020, темпах підвищення вартості навчання і доступності  вищої освіти, особливостях цьогорічної акредитації  та профорієнтаційної роботи в умовах пандемії, розповів про відкриття нових лабораторій, відремонтовану гімнастичну залу, ремонт фасаду 5 корпусу.  Щодо планів на майбутнє, то це проєкт повного відновлення гуртожитку БДПУ, який зробить наш університет найгарнішим закладом вищої освіти.

Людмила Куликова, Анастасія Чередниченко,

студентки 3 курсу спеціальності «Журналістика»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print