Зустріч з ветеранами праці

Надзвичайно тепло і щиро зустріли ветеранів праці напередодні Дня учителя на кафедрі української мови та славістики БДПУ. Колишніх наших колег і наставників Лідію Іванівну Ткаченко, Лідію Яківну Романову, Олену Володимирівну Харченко привітала з професійним святом із найкращими побажаннями завідувач кафедрою професор Марія Михайлівна Греб.

Професор Ольга Петрівна Новик, завідувач кафедри соціальних комунікацій Юлія Олександрівна Мельникова з вдячністю згадували незабутні лекції і практичні своїх наставників. Вони від усього серця дякували своїм вчителям за те, що вони доклали стільки зусиль і праці, щоб їх учні достойно виросли на поприщі науки і стали теж хорошими вчителями.

Олена Харченко подарувала для кафедри навчально-методичний посібник ʺМистецтво петриківського розписуʺ, укладений у співавторстві з Н. Горшковою-Кандауровою. Вона пообіцяла при нагоді провести майстер-клас із петриківського розпису для студентів. Також Олена Володимирівна повідомила, що скоро має вийти календар з великою кількістю ілюстрованих робіт авторів цього унікального декоративного розпису і вона нам обіцяла подарувати один екземпляр для кафедри.

Після чаю зі смачним тортом, цукерками та виноградом усі разом пішли в актову залу університету на концерт, присвячений Дню учителя. Такі зустрічі з ветеранами праці є високим зразком спадкоємності поколінь учителів, які передають свій досвід і залишаються з нами назавжди.

Світлана Корнієнко, кандидат філологічних наук,
доцент кафедри української мови та славістики
Світлини з архіву кафедри української мови та славістики

На світлинах: О. В. Харченко, Л. Я. Романова, Л. І. Ткаченко, М. М. Греб, Ю. О. Мельнікова, С. І. Корнієнко.
Навчально-методичний посібник О. Харченко та Н. Горшкової-Кандаурової ʺМИСТЕЦТВО ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУʺ.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print