Зустріч зі стейкхолдером – це цікаво!

Зустрічі зі стейкхолдерами давно вже не новина на факультеті філології та соціальних комунікацій. Чи можуть вони бути цікавими та приносити конкретну користь здобувачам вищої освіти? Наша відповідь – так.

Черговою такою подією на катедрі іноземних мов і методики викладання стала зустріч 31 травня студентів групи 3 ГМЛА (ОПП «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)») з Наталією Богдан, викладачкою англійської та французької мов Бердянської спеціалізованої школи №16 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Мета заходу для третьокурсників – поспілкуватися з відомим у місті викладачем із 41-річним стажем викладання іноземних мов, а для вчительки-методистки – поділитися своїм досвідом багаторічної успішної роботи.

Спілкування відбувалось англійською мовою в досить нетрадиційній формі, оскільки Наталя Петрівна запропонувала поставити їй саме ті питання, на які слухачі хотіли б почути відповіді. І студенти одразу засипали її питаннями: Які труднощі виникають під час проведення уроку, особливо в учителя-початківця? Як невимушено створити атмосферу співпраці на початку уроку? Як поводитись з неактивними учнями або тими, які заважають іншим працювати? Як краще диференціювати домашнє завдання в одному й тому самому класі для учнів з різнем ступенем володіння іноземною мовою? – це лише деякі з них. І на всі свої питання майбутні фахівці у сфері навчання іноземних мов отримали вичерпні відповіді. Задоволеними зустріччю залишилися обидві сторони: викладачка – зацікавленістю й активністю студентів, а студенти – можливістю отримати відверті, іноді нестандартні, відповіді з її власного досвіду.

Валерій Богдан,

доцент катедри іноземних мов

і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print