ЗУСТРІЧАЙМО НОВИЙ РІК РАЗОМ

Напередодні Нового року Різдва викладачі кафедри соціальної педагогіки ІСПКО організували новорічний маскарад для студентів всіх курсів спеціальності «Соціальна педагогіка». Родзинкою свята стали ведучі цього яскравого дійства – Дід Мороз та Вірка Сердючка, які, скориставшись нагодою, запросили для поздоровлень «відомих зірок сучасної естради»: Миколу Баскова, Лоліту, Джамалу, Артура Пірожкова, Аллу Пугачову, Жанну Агузарову та гурт Quest Pistols. Вони своїм виступом підняли просто шалений настрій студентській аудиторії та створили чарівну атмосферу «Блакитного вогника». Запам’яталася новорічна лотерея з розкішними та необхідними у господарстві призами. А колективні співи новорічних пісень просто перенесли всіх у щасливе дитинство! Студенти із захопленням брали активну участь у інсценуванні пантомімічного етюду «Новорічна казка». З радісним сміхом змагалися у рухливих іграх. Не обійшлося без хороводу та фото-сесії з Дідом Морозом.

Свято залишило найтепліші та яскравіші моменти 2012 року та вселило надію та сподівання на Новий 2013 рік. Прийміть найщиріші вітання з Різдвом та Новим Роком від студентів та викладачів ІСПКО!    

Ольга Величко,

асистент кафедри соціальної педагогіки

На фото: студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» ІСПКО та викладачі кафедри соціальної педагогіки під час яскравого дійства новорічного студентського маскараду


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print