Звеличуй слово крилами душі! (2)

Сьогодні, 14 травня, в 202 аудиторії 5б корпусу БДПУ відбулася презентація дев’ятого випуску поетичної збірки «Живі перлини». Її авторами виступили студенти ФФСК, ГЕФ, ФППОМ, ФДССО, ФФМКТО. Цей захід також відвідали викладачі ФФСК, студенти та запрошені гості.

Студенти на тлі класичної музики та фото і відео фрагментів розповідали вірші про Тараса Шевченка, про рідну мову, співали та розповідали поеми про кохання.

Під час святкування слово надавалося завідувачу кафедри української мови та славістики професору Марії Греб, заступнику декана факультету філології та соціальних комунікацій з наукової та міжнародної діяльності доценту Ганні Вусик, заступнику декана ФФСК з навчально-методичної роботи, доценту Оксані Каліберді і проректору з науково-педагогічної роботи, доценту Вікторії Ліпич. І кожна із них вклала у свій виступ щирість, радість та враження від обдарованих та таких близьких по духу поетів.

Для урочистого вручення дев’ятого випуску літературного альманаху «Живі перлини» на сцену запросили авторів та поетів: Бережну Софію, Жигулу Каріну, Мельник Романа, Чухно Софію, Мельник Тетяну, Пономарь Ольгу, Реву Оксану, Тихеньку Віту, Черкес Галину, Черньонкова Ростислава, Щербакову Анастасію, Стариченко Лілію, Чернишенко Альону та Кравченко Людмилу. Також вручалися і грамоти за заслужені перші, другі та треті місця за найкращі та проникливі твори.

Святкування закінчилося  фінальною піснею та груповим знімком викладачів і студентів.

Сергій Сінча
Студент 3-ж групи
Фото кафедри соціальних комунікацій

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print