ЗВЕРНЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ

БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Ми, студенти, викладачі та співробітники Бердянського державного педагогічного університету, закликаємо владу України та міжнародну спільноту задіяти всі можливі механізми для стримування збройної агресії та зазіхання на територію суверенної держави.

Заявляємо, що для нас є рівними й однаково важливими всі жителі України, незалежно від мови спілкування, національності, етнічності, віросповідання, політичних уподобань, місця народження, проживання тощо. Ми – усі жителі України. Україна – мультикультурна, поліетнічна, різномовна країна, яка прагне жити в дружбі, мирі з сусідніми державами.

Закликаємо всі організації, науково-освітні заклади – партнери Бердянського державного педагогічного університету, включаючи організації з Російської Федерації, звернутися до керівництва своїх країн з вимогою вжити заходи для недопущення кровопролиття та відстояти недоторканість кордонів України.

Висловлюємо свою підтримку всім жителям Кримського півострова, які виходять на вулиці й намагаються стримати озброєних загарбників від силових дій.

14_03_2014_p1

Закликаємо всіх жителів України долучитися до заходів підтримки кримчан та просимо бути готовими здійснити гуманітарну та матеріальну підтримку Криму й усіх його мешканців, які цього потребують.

Ректор

 

В. Зарва

Голова профспілкового комітету

 

В. Лола

Голова студентської Ради БДПУ

 

В. Каліберда


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

2 Відповісти на “ЗВЕРНЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ”

Коментарі закриті.