Звідки маскувальна сітка? З Бердянська!

Сьогодні, 30-го листопада, в Бердянську (вул. Червона, 38, праве крило колишнього суду) небайдужі бердянці плели маскувальну сітку для української армії в зоні АТО. Акцію організували місцеві волонтери, які, власне, й створюють такі сітки для бійців. На фронті їх лагідно кличуть “тиловими павучками”, які стануть у пригоді для техніки, зокрема, для тягачів і артилерії.

«Плетемо сітки й молимося, щоби й ця енергія допомагала хлопцям на Сході, – розмірковує провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко, – Учора я побувала тут випадково й долучилася до цієї такої потрібної справи. Якби ж то кожний, хто сидить удома, усвідомив, що якихось 15-20 хвилин його часу врятують чиєсь життя…». До речі, Анетта Іванівна нині не тільки сама знову прийшла сюди, до неї приєдналася й професор БДПУ Софія Філоненко, заступник голови Студентської Ради університету Дар’я Калюжна, яка, кинувши клич у гуртожитку, привела близько 20 студентів (ІФСК, ФФВ, ФФМТО)… Завдяки їм робота пішла значно жвавіше, й фронтової маскувальної сітки сьогодні вийшло набагато більше, ніж зазвичай.

У вівторок, 2 грудня, волонтери зберуться знову з 16-ї до 18-ї години задля продовження роботи. Якщо є бажаючі, то за інформацією звертайтеся до Анетти Омельченко (кабінет № 60 головного корпусу БДПУ) або до Дар’ї Калюжної – в соцмережах. Матеріали усі є, потрібні лише працьовиті руки.

«Університетське Слово»
Світлини Рени Мурасової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print