Для перспективного майбутнього

Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ гостинно запросив до себе на зустріч своїх майбутніх абітурієнтів з метою – максимально поінформувати випускників про можливості, які надає інститут, щоб вони могли свідомо визначитися з майбутньою професією і з вибором навчального закладу.

Директор інституту, кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Казанцева ознайомила гостей з умовами вступу до університету та особливостями вступної кампанії.

Викладач кафедри дошкільної освіти Юлія Назарук розповіла про професію вихователя дошкільного навчального закладу, яка є не тільки перспективною, а й стратегічно необхідною. Студенти, які оберуть спеціальність «Дошкільна освіта», можуть бути впевнені в тому, що завжди матимуть місце роботи, повагу людей та любов дітей; надала інформацію про особливості роботи вихователя, практичного психолога, інструктора з фізичної культури в дошкільному навчальному закладі та широкий спектр студентських заходів, які дозволяють самоствердитись і творчо розвиватися в інституті.

Про важливість і можливості роботи логопеда розповіла представник кафедри прикладної психології та логопедії Аліна Старцева, яка зазначила, що випускники кафедри досконало володіють методами та прийомами психолого-педагогічного обстеження дітей і дорослих з порушеннями мови, технологіями корекції звуковимови. Спеціалісти «Корекційної освіти» є затребуваними працівниками в дошкільних навчальних закладах, поліклініках, центрах психолого-педагогічної реабілітації і корекції для дітей з порушеннями мови, логопедами в закладах освіти; викладачами логопедії та спеціальної психології. Варіант для професіоналів – відкриття власного приватного логопедичного кабінету.

Родзинкою презентації спеціальності «Соціальна педагогіка» був виступ студентської агітбригади. Представники всіх кафедр наголошували на тому, що випускники інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти є висококваліфікованими спеціалістами з великим потенціалом та необхідними знаннями, які потрібні для перспективного майбутнього і професійного самострердження.

P1110974 IMG_3513 IMG_3495

З метою ознайомлення школярів з професієї психолога, викладачі Ю. В. Драганова, О. С. Донченко, О. В. Сєрбова, провели соціально-психологічні тренінги.

Після зустрічі з викладачами школярів запросили на екскурсію інститутом, де ознайомили з матеріально-технічною базою, яка створює можливості для забезпечення навчального процесу сучасними технічними засобами і технологіями, відповідає найкращим європейським стандартам. Сьогоднішні гості мали унікальну можливість безпосередньо познайомитись з кафедрами, поспілкуватись із викладачами та студентами про специфіку підготовки фахівців у Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти. У цілому День знайомства пройшов на високому рівні, атмосфера зустрічі була наповнена позитивними емоціями, цікавими дискусіями.

На завершення зустрічі представники всіх кафедр ІСПКО запросили школярів на День відкритих дверей БДПУ та побажали, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття педагогічної освіти в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ.

Юлія Назарук,
асистент кафедри дошкільної освіти

На світлинах: презентація спеціальності
«Дошкільна освіта»; виступ студентської агітбригади;
соціально-психологічні тренінг з випускниками

Фото з архіву Інституту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print