Звітна конференція з педагогічної практики магістрантів на кафедрі початкової освіти

24 травня ц. р. відбулася звітна конференція майбутніх учителів початкової школи (ОС магістр). Групові керівниці – професорка Алла Крамаренко та доцентка Лада Чемоніна, мали можливість оцінити професійні компетенції здобувачів вищої освіти другого рівня.

Слід зазначити, що у ході виробничої практики студенти-магістранти з 22 березня по 17 квітня, враховуючи карантинні заходи із-за коронавірусу, планували уроки і позакласні заняття з предметів, працювати з методичною літературою, шкільними підручниками і програмами, мультимедійними засобами навчання, творчо осмислювали матеріал, добирали наочні посібники до уроків та занять.

У процесі проходження практики здобувачі/здобувачки другого рівня вищої освіти виконали такі види діяльності в початковій школі: ознайомилися з організацією освітнього процесу в початковій школі, з роботою досвідчених учителів; розробляли конспекти уроків та проводили їх, враховуючи карантинні вимоги до освітнього процесу в НУШ. Доцільно зазначити, що майже більшість із практикантів працюють за професією, відповідно майже 90% здобувачів отримали високі бали.

Адміністрація багатьох ЗЗСО відзначила якість підготовки майбутніх учителів початкової школи до впровадження основних ідей НУШ на практиці, а дехто зі студентів залишився далі працювати.

Відеозвіт доступний за посиланням

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print