Три іпостасі Віталія Лоли

   Те, що Віталій Григорович Лола – доцент кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ, кандидат педагогічних наук, а також – многолітній голова університетського профкому знає чи не кожний нинішній студент та й чимало минулих поколінь нашого студентства.
   А ось його третя іпостась – депутат Бердянської міської ради – зародилася в його бурхливій трудовій діяльності порівняно недавно. Проте вже сьогодні на його депутатському рахунку чимало добрих справ. І тішить те, що в поле його діяльності потрапляють не тільки вирішення найрізноманітніших питань на окрузі, а й пов`язаних з рідним університетом. Ось останні приклади: завдяки ініціативі, зусиллям Віталія Григоровича та при підтримці міського голови Володимира Чепурного докорінно змінив свій вигляд 5-й університетський корпус; студентство та молодь міста отримали новий спортивний майданчик; зовсім недавно біля університетських корпусів встановлено нові пішохідні переходи (див. світлини).

   Сьогодні, 11 червня,  у Віталія Лоли – уродини! Вітаємо Вас, шановний Віталю Григоровичу!!! Здоров`я і сили Вам, енергії, многих літ життя!!!

1 2

3 7

4 5 6  

8 9 11

12 13 14

«Університетське Слово»

Світлини з архіву редакції

Презентація результатів дослідження на Міжнародній конференції в Словаччині

1-2 червня 2018 р. в Економічному університеті в Братиславі (Словаччина) відбулася 17-та Міжнародна конференція Economic, Political and Legal Issues of International Relations 2018.  

На конференції, яка зібрала дослідників і науковців з країн Центральної та Східної Європи,  обговорювалися проблеми Європейського Союзу та європейської інтеграції, міжнародної політики, світової економіки, а також сучасні юридичні, культурні та соціальні проблеми міжнародних відносин.

Жваву дискусію викликали результати дослідження на тему «Вища освіта як можливість для розвитку місцевої економіки (Higher Education as an Opportunity for the Development of City’s Economy: a Case Study), які представила к.е.н., доц. Тетяна Петрівна Несторенко.

Дослідження було проведене польсько-українським колективом науковців (А.Остенда, Т.Несторенко, О.Прокопенко) на матеріалах Вищої технічної школи в Катовіце. Авторами планується продовжити визначення економічного впливу закладів вищої освіти на локальну економіку вже на матеріалах Бердянського державного педагогічного університету.

1 Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

 

За матеріалами Тетяни Несторенко

Вітання з ювілеєм

Шановна Олено Володимирівно!

Щиро вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Вражає Ваша цілеспрямованість на виконання завдань, які ставите перед собою, колегами, студентами. Усе, до чого Ви докладаєте зусиль, актуальне, співзвучне часові, необхідне кафедрі, факультету, університету. Вашим учням і студентам Ви завжди бажали тільки добра і робили так, аби вони набували знань з хореографії, формувалися як добропорядні, чесні особистості. Ви потужно впливали і впливаєте на розвиток хореографічної освіти в нашому виші, місті, області, Україні. Ваші випускники й колеги вдячні за натхненну працю, наслідують Вашу організованість, невичерпний ентузіазм, вимогливість як керівника в поєднанні з глибокою людяністю, переймають Ваш безцінний досвід.

Шановна Олено Володимирівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди, безмежної творчої наснаги, успішної діяльності в царині мистецької педагогіки, почуття задоволення від того, що Ваша ідеї потрібні колегам, студентам; нових плідних звершень!

Нехай у Вашому серці не згасає вогонь любові, відданості справі, заради якої Ви живете!

 

З повагою декан та колектив

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

 

Мартиненко

«Танец – полет,

Танец – стремление,

Грация, пластика и вдохновение…»

Це життєве кредо нашого незмінного керівника, завідувачки кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін, чарівної жінки Олени Мартиненко, яка є взірцем професіоналізму та відданості своїй справі для викладачів і студентів. Її життя, насичене подіями, зустрічами, перемогами, порівну поділили творчість, кохання і надія.

Олена Володимирівна завжди живе тільки сьогоднішнім днем, пам’ятаючи про вчора і дивлячись у майбутнє. У своїх балетмейстерських роботах і творчих проектах вона занурює глядача у світ різних епох, країн і культур, вражаючи пізнанням світу, польотом фантазії, індивідуальним неповторним творчим стилем.

Олено Володимирівно, вітаємо Вас із Золотим ювілеєм! Нехай ця дата стане наступною точкою відліку нових досягнень,  звершень, наукових ідей і яскравого творчого шляху!

 

З повагою до Вас колектив кафедри

теорії і методики навчання мистецьких дисциплін