Читацький клуб об’єднує українських і польських  студентів та викладачів

27 березня 2025 року на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства відбулося традиційне засідання читацького клубу. Цього разу учасниками зустрічі були викладачі та студенти Бердянського державного педагогічного університету та Інституту україністики Варшавського університету. Обговорювали роман Володимира Рафєєнка “Петрикор – запах землі після дощу”.

Продовжити читання “Читацький клуб об’єднує українських і польських  студентів та викладачів”

Професор БДПУ на п’ятому Міжнародному конгресі антропології солі

Наразі у Жешуві (Польща) триває П’ятий Міжнародний конгрес антропології солі (ICAS 5), співорганізований  Жешувським університетом,  Музеєм краківських соляних копалень у Вєлічці та Університетом Західної Алабами (США) https://www.icas-5.com/.

Продовжити читання “Професор БДПУ на п’ятому Міжнародному конгресі антропології солі”

Сцена поза часом: шлях українського сценічного мистецтва

Театр – це живий організм, який постійно дихає, змінюється, відчуває пульс суспільства. Це простір, де слово перетворюється на дію, емоція – на образ, а людська історія – на universal message. Кожна вистава – це маленьке життя, яке народжується на очах у глядача і помирає разом із останніми оплесками.

Продовжити читання “Сцена поза часом: шлях українського сценічного мистецтва”

У фокусі профорієнтаційної роботи – спеціальності БДПУ

Профорієнтаційна робота є актуальною і займає вагоме місце в діяльності кожного закладу вищої освіти, оскільки служить своєрідним зв’язком сьогоднішніх учнів з їхнім майбутнім. Саме тому БДПУ опікується тим, щоб надавати інформацію випускникам загальноосвітніх організацій щодо правил прийому, спеціальностей, з яких готують майбутніх фахівців, формування їхніх особистісних умінь та навичок з метою визначення фаху.

Продовжити читання “У фокусі профорієнтаційної роботи – спеціальності БДПУ”

Зустріч зі стейкголдерами освітніх програм спеціальності А15 «Професійна освіта»

Зустрічі зі стейкголдерами на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти стали вже доброю практикою.

Продовжити читання “Зустріч зі стейкголдерами освітніх програм спеціальності А15 «Професійна освіта»”

Академічна мобільність у дії: участь у міжнародній конференції в Польщі

21 березня 2025 р. доцентка кафедри економіки, менеджменту та фінансів Олена Токаренко в рамках програми академічної мобільності персоналу Erasmus+ взяла участь у Міжнародній міждисциплінарній конференції «Європа сьогодні та завтра: економіка, суспільство та навколишнє середовище», яка проходила в Куявсько-Поморському Університеті у м. Бидгощ, Польща.

Продовжити читання “Академічна мобільність у дії: участь у міжнародній конференції в Польщі”

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта успішно проведено!

26 березня ц.р. викладачами кафедри прикладної психології та логопедії було організовано та проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта серед здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Захід проводився з використанням технологій дистанційного навчання в синхронному форматі.

Продовжити читання “І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта успішно проведено!”

Успішне завершення і етапу всеукраїнської студентської олімпіади з психології 

20 березня 2025 року кафедра психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ провела І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології.

Продовжити читання “Успішне завершення і етапу всеукраїнської студентської олімпіади з психології “

“Розширювати свої культурні і професійні горизонти”:семінар від Ради молодих учених СГФ

26 березня Рада молодих учених соціально-гуманітарного факультету Бердянського державного педагогічного університету провела семінар для здобувачів освіти.

Продовжити читання ““Розширювати свої культурні і професійні горизонти”:семінар від Ради молодих учених СГФ”