Освіта під час війни: візит до США

Сьогодні непростий час для України, і перебувати у Сполучених Штатах саме зараз – це особливий досвід. Війна триває, і кожен день українці борються за свою свободу, ідентичність та демократичні цінності. Один із можливих способів протистояти агресії на міжнародній арені – нести правду про війну, її наслідки та вплив на різні сфери життя, зокрема освіту та науку.

Продовжити читання “Освіта під час війни: візит до США”

154-річчя Лесі Українки: як Україна святкує день народження великої поетеси

25 лютого в Україні святкували 154-річчя від дня народження Лесі Українки. Ця подія має особливе значення для нашої культури, адже Леся Українка, справжнє імʼя якої Лариса Петрівна Косач-Квітка, є однією з найвизначніших письменниць країни. У різних регіонах у цей день організовують численні заходи, присвячені памʼяті великої мисткині.

Продовжити читання “154-річчя Лесі Українки: як Україна святкує день народження великої поетеси”

Між очікуваннями студентів і вимогами ринку

Традиційні підходи до журналістики та підготовки фахівців до роботи у медійній галузі сьогодні трансформуються під впливом цифрових технологій, змін у споживанні контенту та підвищених вимог до професійної етики. У цих умовах постає важливе питання: чи відповідає освітня програма з журналістики сучасним викликам і потребам ринку праці?

Продовжити читання “Між очікуваннями студентів і вимогами ринку”

Інформаційний супровід правозахисних ініціатив

28 лютого кафедра української мови та журналістики спільно з кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти провели партнерське заняття на тему “Права людини: інформаційний супровід адвокаційних кампаній” для здобувачів факультетів дошкільної, соціальної та спеціальної освіти та соціально-гуманітарного.

Продовжити читання “Інформаційний супровід правозахисних ініціатив”