Декілька днів тому ми вперше святкували День Української Державності, свято, яке поєднує минуле і сучасне. Наша історія – це не 30 років незалежності, вона бере свій початок більш як тисячоліття тому із Київської Русі. Саме 28 липня не є випадковою датою, адже в цей день ми також відзначаємо День хрещення Київської Русі князем Володимиром. День української державності було запроваджено з метою звернення уваги суспільства на традиції національного державотворення. І зараз, у розпал кривавої війни, нам конче необхідно пам’ятати сторінки нашого минулого.
Викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання факультету філології та соціальних комунікацій доєдналися до інтерактивної лекції на тему «Державність означає Незламність». Захід було організовано командою Освітнього центру Верховної Ради України. Під час лекції учасники мали можливість пригадати основні етапи становлення української Державності та познайомитися з видатними історичними постатями – творцями української Державності, а потім – перевірити свої знання під час тематичного квізу.
Також викладачі кафедри долучилися до розмовного клубу «Теревені солов’їною», який було організовано освітнім центром Inschool Hub. Мовне рандеву проводив Олександр Черкас, учитель української мови та літератури, освітній тренер, співзасновник соціального інформаційного проєкту та ГО «Не цькуй», фіналіст конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018.
Куратори студентських груп провели онлайн-зустрічі зі здобувачами, бесіди, дискусії, вікторини, а також кураторські години на тему «Популяризація та формування позитивного іміджу України у світі». Зустрічі пройшли в атмосфері добра, великих сподівань та омріяного миру. І студенти, і викладачі були такими, якими є наша держава: невимушеними, щирими і завжди вільними!
Ірина Шиманович,
доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання