День Української Державності: Надбання тисячоліть

Уперше в історії 28 липня 2022 року Україна відзначала День Української Державності. У ці дні на факультеті філології та соціальних комунікацій БДПУ відбулися заходи з нагоди новоствореного свята: виховна година «День Української Державності: надбання тисячоліть» (3УМЛ), «Популяризація та формування позитивного іміджу України у світі» (1УМЛ та 2УМЛ).

Під час зустрічей студенти-філологи зі своїми кураторами звернули увагу на традиції національного державотворення, які мають понад тисячолітню історію, вшанували всі його етапи, адже в умовах інформаційної війни, коли агресор маніпулює історією, пам’ять про сторінки минулого є надзвичайно важливою.
Основна ідея свята – утвердження зв’язку сучасних українців із багатьма поколіннями нашого народу. Адже державотвірному досвіду українців, нашій культурі, самобутності, українському характеру вже понад тисячу років!
Упровадження цього свята припало на активні воєнні дії, і має усі шанси міцно закріпитися в українських традиціях. Його встановлено минулого року в день 30-ї річниці Незалежності України Указом Президента України Володимира Зеленського.
Ми вітаємо наших здобувачів, викладачів та всіх українців із Днем Української Державності та особливо дякуємо всім, хто боронить нашу землю і прямо зараз дає відсіч агресору на фронті!
Разом до перемоги!

Еліна Олійник,
канд. філол. наук, доцентка
кафедри української мови
та славістики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print