Волонтерство за покликом душі! Робимо добро – наближаємо перемогу!

Студенти спеціальності «Хореографія» Бердянського державного педагогічного університету та їх викладачі не припиняють здійснювати волонтерську діяльність на підтримку українців на території України та за її межами.

Активну роботу в Бердянському інформаційно-гуманітарному центрі, який розташовано в м. Запоріжжі, проводять старша викладачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Тетяна Фурманова, доцентка Юлія Тараненко та викладачка Наталя Кривунь. Вони надають консультативну допомогу переселенцям, проводять для дітей тематичні квести, заняття із застосуванням вправ танцювальної терапії та інших видів естетотерапії, беруть участь в організації свят і флешмобів, допомагають студентам та їх родинам, які зараз знаходяться на непідконтрольних Україні територіях. До цієї діяльності викладачі запрошують студентів, які тимчасово переміщені в місто Запоріжжя. Здобувачка спеціальності «Хореографія» Аліна Звенячкіна наголосила: «З першого курсу я маю величезний досвід набуття професійної компетентності, виконую функції хореографа, організатора, волонтера, іноді маю приймати самостійні професійні рішення. Я вчуся працювати в реальних умовах і беру приклад зі своїх викладачів, які можуть не лише викладати дисципліни, а й бути справжніми людьми!»

У Запорізькій бібліотеці №1 ім. К.Великого на волонтерській основі працює здобувачка 3 курсу Яна Левченко. Вона проводить для дітей переселенців з різних міст України хореографічні заняття із вивченням англійської мови, тематичні заняття національно-патріотичного спрямування, долучається до організації свят та розваг. Допомагає і підтримує її доцентка Юлія Тараненко.

Із самого початку війни здобувачі вищої освіти та випускники спеціальності «Хореографія», які працюють у Дніпровському національномуьтеатрі ім. Тараса Шевченка, не лише дають благодійні концерти для військових та вистави казок для дітей, батьків-переселенців і біженців, а й щодня плетуть сітки і кікімори, допомогають у пошиві бронежилетів, піжами для шпиталю, займаються розвантаженням гуманітарної допомоги.

Цікаву форму волонтерської діяльності обрали здобувачка ІІ рівня вищої освіти Світлана Тарасевич та студентка 3 курсу Катерина Яремко. Вони періодично організовують і проводять благодійні майстер-класи для хореографів на допомогу ЗСУ, мотивують учнів свого колективу та їх батьків до участі в різноманітних конкурсах та фестивалях, де частина їх внесків надходить на допомогу українській армії.У вільний від творчого та освітнього процесу час вони, як і всі інші, надають допомогу у плетінні сіток.

Професійну допомогу надають і студенти, які виїхали за кордон. Так, здобувачка 3 курсу спеціальності «Середня освіта (Хореографія)» Ізабелла КРИЧУН на добровільних началах займається хореографією з українськими дітьми в польському місті Mikołow. Третього червня на міській сцені вона представила блок виступу українських дітей та їх батьків.

Загалом хореографи Бердянського державного педагогічного університету займають активну громадську позицію, допомагають і підтримують один одного, продовжують свою професійну діяльність.

Викладацький склад кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін пишається тим, що в складний для України час випускники і здобувачі вищої освіти хореографічного профілю демонструють не лише професіоналізм, а й справжні людські якості. Є в «хореографічній родині» БДПУ вислів:

«Роби добро – наближай перемогу!»

За матеріалами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print