З Україною в серці!

28 липня 2022 року наша молода держава, яка є спадкоємницею понад тисячолітніх традицій українського державотворення, вперше святкувала День державності. Студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ теж долучилися до цієї події. Впродовж тижня в рамках літнього онлайн-табору ФДССО «Summer camp» були проведені різноманітні заходи, які завершилися тематичним днем, присвяченим Україні – «З Україною в серці!»

21 липня на засіданні Книжкового клубу студентам були представлені книга-мандрівка «Україна» і книга «Ці дивовижні українці».

24 липня ми провели День волонтерства і, обговорюючи волонтерські справи, дійшли висновку, що не тільки держава повинна опікуватися своїми громадянами, кожен громадянин має підтримати державу у складний час.

Продовжуючи тему волонтерства і відданості, ми привітали тих дівчат, хто в короткі терміни ротації своїх коханих пішли з ними до РАЦСу і тепер у статусі дружин оберігають своїм коханням наших захисників.

26 липня в День туризму ми створили онлайн-фотоальбом «Моя мальовнича Україна». Цього ж дня для учасників табору Дмитро Кіосов провів ZOOM-екскурсію «Незнайомий знайомий Бердянськ». Для багатьох із нас Бердянськ – це мала батьківщина, тому побачити такі рідні куточки, дізнатися історію вулиць, будівель було не тільки цікаво, а й зворушливо.

27 липня всі присутні поринули в дитинство та ще й залучили до цього дня молодших братиків, сестричок, племінників і просто знайомих дітей, відвідавши майстер-клас Тетяни Єськової з нетрадиційного малювання «Різнобарвна Україна».

День державності України розпочався з опитування: чи знаєш ти повний текст гімну нашої країни? І всі з жалем констатували, що ні, тільки поширений перший куплет і давали собі слово вивчити.

Для усіх присутніх Олена Старинська підготувала поради з життєстійкості – «Зміцнюючи себе, зміцнюємо країну!»

Найсвітлішою частиною дня стало виконання завдання: «Зроби фото в державних кольорах або вишиванці – продемонструй в чаті, що ти українка/українець». Навіть із окупованих територій ніхто не побоявся засвідчити свою належність до нації – сторінка розквітла орнаментами вишиванок і, звичайно, кольорами найдорожчого для нас орнаменту, який прикрашає наш 5 корпус.

Ну і без гумору не обійшлося – всі продемонстрували, що підтримують і реалізують ініціативу  Міністерства економіки України «Сади перемоги» щодо повернення українців до городництва, працюючи в «городніх та садових військах» України.

Закінчився день онлайн-лекцією Миколи Оверченка «Від етносу до нації», яка ще раз довела, що ми є нація з тисячолітньою традицією державотворення, що держава Україна була, є і буде!

Слава Україні!

Студрада ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print