Академічно доброчесні соціальні працівники

27 лютого ц.р. для здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» денної та заочної форм навчання був організований тренінг-семінар «Академічна доброчесність: від теорії до практики». Організатором та модератором заходу виступив асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Антон СЕРДЮЧЕНКО за підтримки Катерини ПЕТРОВСЬКОЇ (завідувачка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти) та Анастасії ТУРГЕНЄВОЇ (доцентка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти ).

Під час зустрічі було обговорені питання, пов’язанні із визначенням сутності, принципів академічної доброчесності, а також основними порушеннями в цій сфері.

Захід передбачав двосторонню роботу, тому учасники ділились власними думками та баченням шляхів вирішення цієї проблеми, розбирали кейс-ситуації, а також співвідносили термінологію і значення видів порушення академічної доброчесності.

Завершили роботу учасники закріпленням отриманих знань за допомогою онлайн-сервіса опитувань «KAHOOT» в якому змагались між собою в швидкості написання правильних відповідей щодо розуміння сутності академічної доброчесності та її важливості при підготовці висококваліфікованих соціальних працівників.

Антон СЕРДЮЧЕНКО, асистент Кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, провідний фахівець наукового відділу з інноваційної діяльності

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print