І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво»

26 лютого 2020 року на базі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади, у якому взяли участь здобувачі І рівня вищої освіти спеціальності «Музичне мистецтво».

В олімпіаді взяли участь студенти 3-4 курсів денної та заочної форми навчання. Олімпіада складалася з трьох турів: І – «ТЕОРЕТИЧНО-ПРАКТИЧНИЙ» – включав питання з теорії та методики музичної освіти, вокально-хорового виконавства та презентацію фрагменту уроку з музичного мистецтва. ІІ тур «ВИКОНАВСЬКИЙ» – презентація вокального твору національно-патріотичного спрямування, що виконувалася у супроводі фортепіано. ІІІ тур  «ТВОРЧИЙ» – передбачав виконання музичного фрагменту опери, оперети, мюзиклу з елементами театралізації.

Оцінювали учасників олімпіади викладачі спеціальності «Музичне мистецтво» кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного пелагічного університету . Голова журі – доцент, кандидат пед. наук Анетта ОМЕЛЬЧЕНКО.  Члени журі– Олена БУЗОВА,  Вікторія ГРИГОР’ЄВА, Світлана СЕРГІЄНКО, Юрій СМАКОВСЬКИЙ, Павло КОСЕНКО.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади спеціальності «Музичне мистецтво» студенти посіли:

І місце – Ірина ПЕТРЕНКО (4 курс), Світлана СВЕТЮХА (4 курс);

ІІ місце – Кирило АЗАРОВ (4 курс), Ірина КИСЕЛЬОВА (3 курс);

ІІІ місце – Анастасія ПОНОМАРЬОВА (4 курс),  Дар’я ІЛІКЧИЄВА ( 4 курс).

Бажаємо нашим переможцям успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!

За матеріалами та світлинами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print