Актуальні проблеми спеціальної освіти та прикладної психології

Довгоочікуваною подією цього року стало засідання наукової секції «Спеціальна освіта та прикладна психологія» для здобувачів вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, що проходило в рамках університетського Фестивалю науки.

Із привітальними словами до учасників заходу звернулася декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Лариса Іванівна Казанцева. Вона зазначила, що проведення такого заходу – добра університетська традиція, яка дозволяє підвести певні підсумки наукової діяльності викладачів і студентів за навчальний рік, а також окреслити орієнтири для подальшої наукової роботи. Приємно, що наукові досягнення здобувачів вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти цього року були відзначені численними перемогами у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах студентських наукових робіт. Такі здобутки є результатом кропіткої, наполегливої та старанної роботи як здобувачів вищої освіти, так і їхніх наукових керівників.

Під керівництвом викладачів кафедри прикладної психології та логопедії здобувачі вищої освіти презентували власне бачення актуальних проблем спеціальної освіти та прикладної психології, ділилися враженнями про науковий досвід. Їх доповіді були цікавими та змістовними, кожна відрізнялася своєю родзинкою. Студенти, які були присутні на засіданні, активно долучилися до обговорення актуальних питань спеціальної освіти та практичної психології.  Особливо вразила робота здобувача вищої освіти 4 курсу Ольги Бородовки на тему «Мультиплікаційні засоби як чинник емоційного розвитку дітей з логопатологією» (науковий керівник – к. пед. н., доц. О. В. Ревуцька). Ця доповідь одноголосно була визнана найкращою на засіданні секції. Подяками ректора за активну участь у науковій діяльності були нагороджені Ольга Бородовка та Ольга Свинаренко (науковий керівник – к. пед. н., доц. О. В. Ревуцька), Анна Редька (науковий керівник – к. пед. н., доц. Г. О. Лопатіна), Тетяна Качар, Вікторія Шамлі (науковий керівник – к. пед. н., доц. Є. Ю. Линдіна), Анастасія Панова (науковий керівник – к. психол. н., доц. О. В. Сербова), Мар’яна Тихонюк, Вікторія Коваленко (науковий керівник – к. психол. н., доц. Н. Ю. Цибуляк). Грамотами декана факультету були нагороджені Анастасія Жмайло за ґрунтовний аналіз наукової проблеми (науковий керівник – к. психол. н., ст. викл.  Г. І. Сизко), Олександра Теряник за науковий студентський дебют (науковий керівник – к. психол. н., ст. викл. – Т. С. Сущинська), Зінаїда Коваленко за креативний підхід (науковий керівник – ст. викл. Н. М. Анастасова), Діана Пічул за старанність та наполегливість (науковий керівник – ас. І. О. Самойленко). Приємною несподіванкою став науковий дебют здобувача вищої освіти І курсу Альони Луценко (науковий керівник – к. психол. н., ст. викл. О. С. Донченко).

Засідання секції «Спеціальна освіта та прикладна психологія» завершилося урочистим зверненням завідувача кафедри прикладної психології та логопедії доцента Олени Володимирівни Ревуцької. Вона висловила вдячність учасникам заходу за активну і змістову  наукову дискусію, а також побажала здобувачам вищої освіти нових наукових здобутків та успішної реалізації усіх професійних задумів.

Кафедра прикладної психології та логопедії пишається науковими досягненнями наших здобувачів вищої освіти! Вітаємо з перемогами та нагородами, а також зичимо подальших успіхів на науковій ниві!

За матеріалами кафедри прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву кафедри прикладної психології та логопедії

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print