До нас – із півстолітнім досвідом

Учора, 14 травня,  в стінах головного університетського корпусу в рамках Всеукраїнського фестивалю науки-2019 відбулась довгоочікувана відкрита лекція з кримінального права та процесу,  яку провела суддя з 50-ти річним досвідом приктичної роботи –  Елізабет Монісоглу (м. Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, США), яка розпочала свій курс лекцій 13 травня цього року.

Організатором заходу й синхронним перекладачем лекції був завідувач кафедри правознавства гуманітарно-економічного факультету БДПУ Дмитро Каменський. Малося на меті не тільки провести у вільному доступі заняття, а й організувати певну профорієнтаційну роботу серед майбутніх абітурієнтів, тому особливо приємно було бачити серед слухачів учнів Бердянської спеціалізованої школи № 16 разом із вчителем історії Катериною Доценко. Також серед присутніх були практики й фахівці із галузі кримінального права та процесу. Занятя американського фахівця  є цікавими, змістовними, що ґрунтуються не лише на теоретичних положеннях, а й на величезному практичному досвіді закордонного юриста.

Приємно відзначити що студенти нашого гуманітарно-економічного факультету демонстрували глибокі знання відповідних галузей українського права, практичні навички з порівняльного правознавства, а також достатній рівень володіння англійською мовою.

Керівництво університету, викладачі та студентство продемонстрували іноземному гостю справжню українську гостинність, наукову зацікавленість та щире бажання розвивати двосторонні академічні зв’язки в майбутньому.
Запрошуємо усіх бажаючих на подальші заняття, які відбуватимуться в період цього тижня!

Аліна Шостак,
лаборант кафедри правознавства ГЕФ
Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print