Спільно радість «вишивали»…

Завтра, 16 травня, традиційно вже в Україні та й в усьому світі відзначатимемо Міжнародний  День вишиванки. Впродовж останніх років і в Бердянську стало вже доброю традицією до яскравого українського свята організовувати різноманітні розважальні заходи. Одне з них – “Будьмо разом, українці” відкрило учора чергу загальноміських святкувань.

У міському парку ім. Шмідта відділ сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому зібрав студентів та викладачів Бердянського державного педагогічного університету та економіко-гуманітарного коледжу БДПУ, Бердянського коледжу Таврійського агротехнологічного університету,  , Бердянського центру професійно-технічної освіти та медичного коледжу, щоби молодь отримала можливість змагатись в спортивних квестах, хореографії, майстерності виконання пісень…

Окрім того, в парку розмістилось декілька локацій: розпис пряників, хенд-мейд виробів-обереги для військових та зона плетіння маскувальних сіток, яку організувала університетська волонтерська організація «Наші Атланти».

Солодощі, обереги та маскувальна сітка будуть передані на фронт для українських військовослужбовців.

«Університетське Слово»
(за матеріалами сайту: https://www.brd24.com/news/a-72100.html )
Світлини з сайту та редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print