Освітні та здоров’язбережувальні технології

14 травня в рамках Всеукраїнського фестивалю науки в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті фізичного виховання за участю викладачів кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології відбулося засідання круглого столу «Освітні та здоров’язбережувальні технології».

Під час проведення круглого столу були обговорені актуальні проблеми формування професійної компетентності майбутніх фахівців з фізичної реабілітації засобами здоров’язбережувальних технологій. На засіданні було презентовано такі доповіді:

«Проблема формування у майбутніх фахівців з фізичної реабілітації готовності до самовдосконалення» (док. пед. н., доц. С. М. Хатунцева); «Формування професійної компетентності майбутніх фахівців з фізичної реабілітації як важлива умова їх професійної підготовки» (к. пед. н., доц. С. І. Кара); «Екологічний стан м. Бердянська та шляхи вирішення проблем формами і засобами екологічного виховання» (к. біол. н., доц. В. В. Гнатюк); «Базовий алгоритм діагностичних і терапевтичних заходів у практиці масажиста при міофасціальній дисфункції» (к. н. з фіз. вих. та спорту, доц. В. М. Осіпов); «Роуп-скіппінг як один з видів оздоровчого фітнесу» (ст. викл. І. С. Расторгуєва); «Професійна підготовка фахівця з фізичної реабілітації до роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку» (к. мед. н., доц. Л. М. Томіч); «Основні компоненти професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної реабілітації до роботи зі спортсменами» (к. пед. н., доц. С. І. Книш); «Формування професійної компетентності майбутніх фахівців з фізичної реабілітації в процесі вивчення природничих дисциплін» (ст. викл. Н. С. Пшенична).

Висвітлені у доповідях учасників проблеми є надзвичайно актуальними та важливими. За результатами круглого столу було окреслено стратегії удосконалення підготовки майбутніх фахівців з фізичної реабілітації.

День науки – це свято вшанування наукових традицій, наукових досягнень викладачів та студентів, якими ми пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання.

 

Світлана Хатунцева,
доктор педагогічних наук, доцент
Світлана Кара,
кандидат педагогічних наук, доцент
Світлини з архіву кафедри
основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print