Актуальні питання сучасної технологічної та професійної освітии

14 травня в рамках проведення декади технологічної і професійної освіти, на засіданні наукової секції «Актуальні питання сучасної технологічної та професійної освіти» відбувся успішний попередній захист випускних кваліфікаційних  робіт студентів четвертого курсу напряму підготовки «Технологічна освіта».

Студентами були представлені результати кропіткої та наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом досвідчених науковців кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій.

Студенти продемонстрували глибокі знання з проблем дослідження, наукову і практичну цінність отриманих результатів, високий рівень розвитку логічного та аналітичного мислення, особистісних якостей, здатність брати участь у дискусії на високому професійному рівні.

Викладачі кафедри та присутні  студенти  відмітили високий рівень  наукових досліджень, зокрема Корзун Наталії, Охредька Микити, Рибалко Наталії та Власюк Лілії. 

Слід відмітити, що продемонстровані творчі проекти, які виконані у різних техніках: вишивка (стрічками, бісером, хрестом), обробка деревини, плетіння ґердан викликали особливу цікавість у присутніх.

Під час попереднього захисту випускних кваліфікаційних робіт студенти продемонстрували високий рівень сформованості професійних компетенцій, творче мислення, креативність та  професіоналізм.

Також на секції були представлені доповіді студентів-учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та технологій Корзун Наталії та Джансиз Олени.

Цікавими та дуже актуальними були доповіді студентів  2 курсу Тетяни Мельник (тема: «Міжпредметні зв’язки в технічних дисциплінах та фізиці») та Анастасії Псьол (тема: «Екологічна грамотність і здорове життя як ключова компетентність трудового навчання»), які вони представили  яскравими презентаціями

За результатами науково-дослідницької діяльності студенти отримали нагороди, які вручила зав. кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій к.п.н., доцент Перегудова Валентина.

Людмила Даннік, к.п.н, доцент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print