Із польського Ополе повернувшись…

Вже не перший рік науковці БДПУ беруть активну участь у міжнародних конференціях на базі вишів–партнерів у Польщі  та Словаччини в рамках  культурно-просвітницького проекту «Європа –  наш спільний дім».
10-12 травня ц. р. в Академії  менеджменту та управління в Ополе, (Польща) відбулася VІIІ Міжнародна наукова конференція «Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку територій» (PROBLEMS AND PROSPECTS OF TERRITORIES’ SOCIO-ECONOMIC DEVELOPMENT), на якій більше ніж 50 науковців із різних країн представили свої доповіді: розкривалися питання сучасних теорій соціально-економічного розвитку, їх практичні аспекти, інструменти для аналізу та управління складними соціально-економічними, освітніми системами та було представлено медичні проблеми розвитку суспільства, а також нові напрямки досліджень.

Із цікавими доповідями на секції «Фінансово-економічні інструменти розвитку територій» виступили представники факультету фізико- математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ: к. п. н., доцент Ганна Алєксєєва, к. п. н., доцент Лариса Горбатюк, к. ф-м. н., доцент Наталя Кравченко, д. т. н., доцент Тетяна Каткова та гуманітарно-економічного факультету – к. е. н, доцент Тетяна Несторенко.

У жвавих дискусіях піднімалися питання обґрунтування системної методологічної концепції і принципів побудови соціально-економічних, освітніх та медичних дослідження з урахуванням особливостей соціальних детермінантів побудови моделей соціальних систем на різних рівнях, метою яких є істотне підвищення ефективності таких систем. Окрема увага приділялася вивченню освітніх,  медичних та фінансово-економічних інструментів розвитку суспільства в просторовій системі координат.

Учасники дякують організаторам такого незабутнього та дуже корисного заходу  Тетяні Несторенко та партнерам конференції!

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Ганни Алєксєєвої)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print