Активна підготовка випускників ФФСК до ЄВІ з іноземної мови

 8 травня на факультеті філології та соціальних комунікацій відбулася дистанційна зустріч із майбутніми вступниками, студентами 4 курсу очної та заочної форм навчання, під час якої було розглянуто два найактуальніших питання: реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та його особливості.

Юлія Герасименко, представник деканату ФФСК, детально розповіла про реєстрацію для проходження ЄВІ. Вона продемонструвала в режимі онлайн етапи заповнення форм та анкети-заяви, а також надала перелік необхідних документів.

Ірина Шиманович, доцент кафедри іноземних мов та методики викладання, розповіла про структуру єдиного вступного екзамену. Викладачка акцентувала, що єдиний вступний іспит з іноземної мови буде проходити за тією самою програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Ірина Шиманович звернула увагу студентів на розділи, які потрібно повторити, та розповіла, як виконувати завдання іспиту.

Докладна інформація про підготовку до єдиного вступного іспиту розміщена на сайті Освіта.ua. На ньому також можна пройти пробне тестування й ознайомитись із прикладами екзаменаційних завдань.

За інформацією щодо реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту та допомогою можна звернутися до деканату факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ. Ми чекаємо саме на вас!

 

Ганна Вусик, заступник декана ФФСК
 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print