Про онлайн лекцію майбутніх соціальних працівниць

У рамках професійно-орієнтованої (навчальної) практики здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота Рибнікова Наталя, Руденко Альона та Харченко Альона провели онлайн лекцію на тему «Безпека спілкування в інтернеті та профілактика кібербулінгу» для учнів 8 класу ЗЗСО №11 м. Бердянськ.

Метою лекції була профілактика віктимної поведінки школярів, набуття ними навичок протидії проявам кібербулінгу у соціальних мережах, а також сприяння безпечній поведінці та спілкуванню у мережі Інтернет.

Кібербулінг – це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою нашкодити, принизити людину з використанням мережі Інтернет.

Згідно з дослідженнями ЮНІСЕФ кожен шостий підліток в Україні стикався з цькуванням, погрозами чи шахрайством у соціальних мережах. Тому ми вважаємо тему кібербулінгу надзвичайно актуальною, особливо в умовах карантину. Працюємо в онлайн режимі за програмою практики у співпраці із соціальними педагогами закладів освіти. У нас в запасі ще багато цікавих онлайн ідей!

Карантин практиці – не перешкода! Долаймо труднощі спільно з викладачами кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти.

 

Наталя Рибнікова, здобувачка першого (бакалаврського) рівня ВО зі спеціальності 231 Соціальна робота факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

Світлини з архіву автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print