Активний початок ІІ семестру для Ради молодих учених БДПУ

16 лютого ц.р. відбулось планове засідання Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету в онлайн-форматі. Порядок денний передбачав три питання:

  1. Обговорення та затвердження Положення про конкурс «Найкращий молодий вчений року БДПУ».
  2. Обговорення організаційних питань проведення конференції «Наука ІІІ тисячоліття»
  3. Обговорення поточних завдань.

У рамках першого питання молоді учені обговорили ключові моменти проведення конкурсу та затвердили Положення про конкурс «Найкращий молодий вчений року».

Цього року, вперше, молоді учені нашого університету виступили з ініціативою провести конкурс «Найкращий молодий вчений року» з метою виявлення талановитої молоді, підтримки і стимулювання наукових досліджень у БДПУ. Робочою групою у складі Анастасії Попової, Ганни Мицик та Вікторії Федорик було розроблено проєкт Положення та усі необхідні супровідні документи для проведення конкурсу, який буде оголошений у березні 2022 року після затвердження Положення на Вченій раді університету.

З проєктом Положення про конкурс «Найкращий молодий вчений року» можна ознайомитися за посиланням:

https://bdpu.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/POLOZHENNYA_fin.pdf

Рада молодих учених БДПУ висловлює щиру подяку ректору БДПУ Ігорю Богданову, проректорці з наукової роботи Яні Сичіковій, науковому відділу БДПУ, юридичній службі БДПУ та начальнику відділу кадрів БДПУ Марині Вруцькій, за організаційний супровід та підтримку ініціативи.

Друге питання передбачало обговорення організаційних моментів проведення традиційної щорічної міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку», яка цього року буде організована вже вшосте і проведена 20–21 квітня 2022 року. На засіданні визначили робочу групу організаційного комітету конференції, до складу якого включено Анастасію Попову, Вікторію Бондаренко, Вікторію Федорик, Ганну Мицик та розподілено повноваження.

Детально ознайомитися з інформацією про VI Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку» можна за посиланням: https://bdpu.org.ua/rmu/conferences-rmu/2022-2/

Обговорення поточних питань теж є важливою складовою порядку денного засідання, цього разу звітували про проведення заходів РМУ на факультетах та ділилися планами на ІІ-й семестр 2021–2022 н.р.

Тож, вирушаємо у новий семестр з ідеями та натхненням для їх звершення!

За матеріалами

Ради молодих учених БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print