Участь студентів гуманітарно-економічного факультету в роботі Міжнародної конференції з економіки

18 лютого на платформі Webex у гібридному форматі відбулася Міжнародна конференція «The Temporal Problems in Macro- and Microeconomics: Theory and Practical Evidence»: частина учасників була присутня в Братиславському університеті економіки та менеджменту – головного організатора конференції. Іноземні учасники підключилися онлайн – через платформу Webex.

Співорганізаторами конференції виступили Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Західноукраїнський національний університет, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний аерокосмічний університет М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Харківський національний фармацевтичний університет, Бердянський державний педагогічний університет, Харківський національний медичний університет, Харківський міжнародний медичний університет, ГО «Інститут дослідження просторового розвитку» та ГО «Vivat Sokrat».

Конференція була присвячена актуальним мікро- та макроекономічними питанням сьогодення, їх теоретичній складовій та практичним підтвердженням.

К.е.н., доцент Тетяна Несторенко презентувала Міжнародний проєкт, присвячений розвитку академічного підприємництва, над яким працює потужна команда дослідників із різних країн (Словаччини, Польщі, України).

У роботі конференції взяли участь здобувачі освіти гуманітарно-економічного факультету (груп 2ФС та 3ЕК). Для багатьох студентів це була непересічна подія, про що більшість зазначила в своїх відгуках.

Валерія Ніцевич (група 2ФС): «Для мене досвід участі в роботі міжнародної конференції був новий. Цікаво було познайомитися з аналізом макроекономічних проблем Великої Британії, який представив професор Рассел Джеррард».

Ірина Лукашко (група 2ФС) акцентувала, що наявність презентацій та великої кількості різноманітних графіків та діаграм спростили розуміння інформації та допомогли зменшити мовний бар’єр.

Аліна Кодан (2ФС): «Цінним на конференції було те, що доповідачі не тільки аналізували макроекономічні дані за минулі роки, але й наводили прогнози на майбутнє».

Антоніна Лівик (3ЕК): «Цікавою була доповідь чеського науковця – доктора Зденека Конечного, в якій розглядалися напрями та можливості застосування опублікованих економічних показників. Доповідач продемонстрував, як ці показники можна і треба застосовувати для розробки адекватної економічної політики».

Робочою мовою конференції була англійська мова (без перекладу). Обнадійливим є те, що студенти ГЕФ, які взяли участь в роботі конференції як слухачі, подолали мовний бар’єр та обговорювали конференційні доповіді.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету

Світлини: Тетяна Несторенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print