Студенти БДПУ на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорок та юніорів 2022 року

З 12 по 17 лютого в м. Коломия, Івано-Франківської області, проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорок та юніорів (19–23 років). У складі збірної команди Запорізької області м. Бердянськ на цих змаганнях представляли вихованці ДЮСШ відділу молоді та спорту виконкому БМР тренерів-викладачів Руслана Літуса та Сергія Певнєва.

Першою на помості змагалась вихованка ДЮСШ м. Бердянськ, студентка факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ Анна Хацько. Анна змагалась у ваговій категорії до 76 кг, її результат 255 кг в сумі триборства приніс ІІ місце чемпіонату України з пауерліфтингу серед юніорок (присідання – мала срібна нагорода із результатом 105 кг, жим лежачи – срібло з результатом 50 кг та в тязі також срібна із результатом 100 кг).

Наступного дня, виборював медалі вихованець ДЮСШ м. Бердянськ, студент факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ Артем Круглік. Артем змагався у ваговій категорії до 93 кг, боротьба була напруженою до останньої спроби в тязі. У присіданнях атлет зафіксував 260 кг і це принесло йому малу срібну нагороду. В жимі лежачі також нагорода, але вже бронза із результатом 150 кг. На жаль, трішки не вистачило Артему сил у тязі, і в підсумку за сумою триборства 625 кг він посів четверте місце.

У ваговій категорії до 105 кг в складі збірної команди Донецької області серед юніорів змагався вихованець Мангушської ДЮСШ «Колос» (тренерська бригада ЗМСУ Віталій Папазов та ЗТУ Олександр Котенджи) студент факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ Анатолій Заєць. Під час змагань Анатолій виборов срібло у присіданні – 262,5 кг, срібло у жимі лежачи – 195 кг та золото у тязі – 265 кг. За сумою триборства спортсмен посів ІІ місце, зібравши у сумі триборства 722,5 кг.

Ще один збірник Донецької області з пауерліфтингу серед юніорів, вихованець Мангушської ДЮСШ «Колос», студент гуманітарно-економічного факультету БДПУ Олексій Лісенко змагався у ваговій категорії до 120 кг. Олексій здобув срібну медаль у присіданні з результатом 320 кг, золото у жимі лежачи з результатом 227,5 кг та срібло у тязі з результатом 245 кг. За сумою триборства атлет посів ІІ місце у сумі триборства з результатом 792,5 кг. Збірна команда Донецької області серед юніорів, до складу якої увійшли Анатолій Заєць та Олексій Лісенко, перемогла в командному заліку, також ці пауерліфтери включені до складу збірної команди України з пауерліфтингу серед юніорів для участі в чемпіонатах Європи та світу.

Бажаємо спортсменам-студентам легкої сесії та великих кілограмів у майбутніх змаганнях.