«Мандри світами Толкіна»

Ювілей Толкіна в Бердянському державному педагогічному університеті святкували з ініціативи викладачів кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства (завідувачка кафедри професор Ольга Харлан). Розпочали з обговорення найвідомішого твору письменника «Гобіт» в рамках читацького клубу «Каліопа» (ведуча доцент Ганна Александрова), де взяли активну участь викладачі та студенти університету. Для проекту ПРОчитай на каналі «ЮГ» з Іриною Аннінською доцент кафедри Ганна Табакова підготувала спеціальний випуск до ювілею письменника.

Майже два місяці тривав квест про життя і творчість Дж.Толкіна, проведений в соцмережах для студентів професором Ольгою Новик та старшим лаборантом кафедри Веронікою Астаповою. Квест містив кілька етапів, різноманітні вікторини й завдання, які сприяли поглибленому вивченню творчості письменника. За кожний етап учасники отримували певну кількість перснів (суму набраних балів), а вже за ними визначили переможців. Серед завдань було й складне творче завдання: конкурс фанфіків. Найкращий фанфік написала Тетяна Гагара, магістрантка групи м1УМЛ (ОПП «Філологія»), яка розгорнула таємницю Персня Саурона від світу Толкіна до реалій нашого університету. Друге місце посів філософський мрійливий фанфік Анастасії Козлової, студентки 4 курсу ОПП «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)».

Переможцями стали:

1 місце: Гагара Тетяна і Козлова Анастасія

2 місце: Лихацька Вікторія

3 місце: Бєтєва Валерія

Здобувачки отримали чудові подарунки від кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства: книги письменника українською мовою, зокрема, подарункове видання «Гобіта» у перекладі О. Мокровольського з післямовою В. Аренєва та інші.

Ольга Новик,
професор кафедри української та зарубіжної літератури
і порівняльного літературознавстваПоділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print