Ділимося досвідом

У межах програми надання платних наукових послуг 19 лютого 2022 року викладачі кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ провели науковий семінар-практикум «Науково-практичні засади професійної діяльності спеціальних педагогів та практичних психологів». Його учасниками стали більше 50 осіб, серед яких – здобувачі вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеді, практичні психологи, асистенти вчителя, педагоги, які проводять корекційні  заняття з розвитку мовлення, фахівці закладів дошкільної освіти, загальної середньої та спеціальної освіти, представники Інклюзивно-ресурсних центрів.

Під час заходу слухачі обговорили сучасні теорії та практики спеціальної освіти, практичної психології, отримали позитивний досвід професійного спілкування, ознайомилися з сучасними науковими дослідженнями, долучилися до інтерактивних заходів роботи, отримали професійний інструментарій, практичні рекомендації та корисні кейси для роботи з дітьми, освітяни розширили та поглибили фахову компетентність.

Зворотній зв’язок учасників заходу свідчить про високий рівень організації, позитивну психологічну атмосферу та професійно-практичний досвід.

Олена Ревуцька, завідувачка кафедри прикладної психології та логопедії

Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print