Ambassador FDSSO: «Coffee Time» з деканом

Ambassador FDSSO започаткував нову рубрику «Coffee Time» з викладачами, що відкриває нові перспективи для студентів різних курсів та форм навчання, випускників і потенційних абітурієнтів. Це унікальна можливість познайомитися з викладачами випускових кафедр у неформальній обстановці.

«Першопрохідцем» нової рубрики стала найзавзятіша амбасадорка – декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Євгенія Линдіна. Захід відбувся у вигляді захоплюючого інтерв’ю, що проводилося модератором-студентом проєкту «Ambassador FDSSO» – Олександрою Делічобан. Інтерв’ю було поділено на декілька частин: минуле, сьогодення та майбутнє. Бліц-питання модератора додавали динаміки обговоренню, виокремлюючи ключові моменти з життя та роботи декана.

Такі приємно теплі зустрічі «Coffee Time» стимулюють взаємодію між здобувачами та викладацьким складом факультету. Захід є не лише платформою для обговорення студентських питань, а й можливістю зміцнити спільноту ФДССО.

Ми плануємо ще серію інтерв’ю і будемо намагатися зробити їх такими, що зацікавлять та запамятаються, бо діяльність «Ambassador FDSSО» – це про любов!

За матеріалами факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print