АРТУР ГАЛИЦЯ: «МОЯ ПЕРЕМОГА – СТИМУЛ ДЛЯ НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!»

Студент нашого університету Артур Галиця нещодавно став переможцем обласного конкурсу «Студент року-2012» у номінації «Студент – суспільний діяч року». Він був нагороджений премією голови Запорізької державної обласної адміністрації О. М. Пеклушенка та став власником подарункової карти «Grant gift» від «Укрсоцбанку». За плечима хлопця багато перемог у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Детальна інформація далі в інтерв’ю…

– Артуре, розкажи трохи про себе.

– Народився і виріс у смт. Куйбишеве Куйбишевського району Запорізької області. Зараз я – студент 71 групи Інституту фізико-математичної та технологічної освіти. Як тільки вступив на 1 курс, почав активно брати участь у громадському житті університету. У 2007 році був обраний профгрупоргом серед своїх одногрупників. А вже через деякий час став головою профбюро ІФМТО.                                              

– Що для тебе значить перемога у номінації «Студент суспільний діяч року», адже отримати таке визнання може не кожний, тим паче, на обласному рівні?

– Одержати таку відзнаку було для мене несподіванкою. Мене переповнювало безмежжя радісних емоцій. Перемога для мене – стимул для нових досягнень!

– Кому ти першому сповістив радісну новину і як дружина відреагувала на твою перемогу?

– Спершу я подзвонив дружині, яка дуже зраділа моїй перемозі. Вона завжди вірить у мене і підтримує всі мої ініціативи. Потім я сповістив про перемогу батьків і рідних. Їх підтримка для мене також надзвичайно важлива.

– Скажи, будь ласка, що необхідно для того, щоб досягти подібного визнання?

– Перш за все, потрібно бачити перед собою мету і йти до неї не зупиняючись; допомагати однокурсникам, брати активну участь у громадському житті університету.

– Ти, мабуть, узяв участь не в одній конференції в на теренах України та за її межами. Розкажи, будь ласка, де ти встиг побувати?

– Перша конференція відбулась у 2009 р. в Будинку профспілок (м. Запоріжжя). Також я їздив на олімпіади по фізиці до Дрогобича, брав участь у нарадах обласного студентського профспілкового активу, у засіданнях центру праці для молоді університету. Не одноразово мене відряджали для обміну досвідом до Запоріжжя та Мелітополя. У 2008 році отримав грамоту Первинної профспілкової організації Бердянського державного педагогічного університету за перемогу у конкурсі «Кращий профгрупорг – 2008». У 2010 році мене нагородили Почесною грамотою Президії Запорізького обкому профспілки працівників освіти і науки України за активну роботу в профспілковій організації та з нагоди Міжнародного Дня студентів. У 2010 році одержав грамоту Інституту фізико-математичної і технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету за активну участь у студентському самоврядуванні. У 2011 році нагороджений грамотою за перемогу в номінації «Профспілковий діяч року», а вже у 2012 р. – у номінації «Студент – суспільний діяч року». Крім цього, став учасником 53-студентської наукової конференції в м. Таганрог (Росія) на якій успішно захистив доповідь «Влияние геометрии проводников на их омическое сопротивление», а також нагороджений відзнаками: «За кращу студентську наукову доповідь» на секції «Дидактика природничо-наукових дисциплін», «За активну участь у міжнародній діяльності» тощо.

– Кому б ти хотів подякувати за підтримку?

– Велику подяку хочу висловити своєму наставнику, голові профспілкового комітету БДПУ Віталію Лолі, який постійно мені допомагає, завжди підкаже, «що» і «як» краще робити. Батькам – за те, що вони дали путівку в життя. Я радий, що навчаюсь саме в цьому університеті. БДПУ для мене – друга домівка.

– Скажи, які в тебе плани на майбутнє?

– Не зупинятися, робити більше добрих справ, проводити різноманітні цікаві заходи…

– Уся команда «УС» вітає тебе з перемогою і зичить успіхів у твоїй діяльності. Що ти можеш побажати читачам «Університетського Слова»?

– Читайте «Університетське Слово», бо там ви можете знайти для себе корисну інформацію. Особисто мені, газета подобається тим, що з кожним випуском вона стає більш досконалою. А кореспондентам видання хочу сказати – будьте «в курсі» всіх новин та не переставайте писати цікаві матеріали!

Вікторія Лутчак,

кореспондент газети «Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “АРТУР ГАЛИЦЯ: «МОЯ ПЕРЕМОГА – СТИМУЛ ДЛЯ НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!»”

  1. Удачи тебе, Артур! Поздравляем! БДПУ за тебя!

Коментарі закриті.