БДПУ на Dnipro Education City 2024

У Дніпрі пройшов традиційний фестиваль професій Dnipro Education City 2024. Захід відбувався на вихідні, 11–12 травня, у парку їм. Т. Шевченка, що сприяло значній кількості відвідувачів: майбутніх вступників та вступниць,  їх батьків, учителів та директорів закладів загальної середньої освіти. Цьогоріч у фестивалі взяли участь 45 закладів фахової передвищої, вищої освіти. Серед них були і два релоковані університети – Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь) та наш Бердянський державний педагогічний університет.

На Dnipro Education City кожен заклад освіти мав змогу презентувати себе та свої здобутки, розповісти про широкий спектр спеціальностей, конкурентні переваги при вступі та під час навчання. Головна мета фестивалю – допомогти вступникам та вступницям знайти себе, визначитися з майбутньою професією, дізнатися більше про самі університети та їх діяльність.

Бердянський державний педагогічний університет уже другий рік поспіль бере участь у цьому фестивалі. Цьогоріч наш заклад представляли ректор Ігор Богданов, який виступив зі сцени та ознайомив присутніх із життям нашого університету до та після повномасштабного вторгнення, нашими здобутками та планами, запросив до дружної університетської спільноти, відповідальна секретарка приймальної комісії Наталія Рула, начальниця навчального відділу Ольга Шубіна, доценти Алла Омеляненко та Олександр Антоненко, які консультували на локації.

Проведений захід – це можливість прямого спілкування між представниками університету та вступниками, що дозволяє відповісти на їхні запитання, вирішити сумніви та надати додаткову інформацію, обмінятися контактами.

За матеріалами

відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print