БДПУ підписав договір про співпрацю з «Дніпровською політехнікою»

У стінах Бердянського державного педагогічного університету навіть передсвяткові дні проходять продуктивно. 2 жовтня перша проректорка БДПУ, професорка Ольга Гуренко підписала договір про співпрацю із колегами з Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Представники НТУ відзначили, що приїхали до Бердянська перейняти досвід в організації освітнього процесу, модернізації матеріально-технічної бази. Господарі не могли відпустити шановних гостей без екскурсії нашою альма-матер. Своїм колегам з Дніпра завідувач кафедри історії та філософії, професор Ігор Лиман розповів про історію БДПУ, його визначних випускників, згадав очільників університету минулих років. Презентували і нові аудиторії першого корпусу, спеціалізований кабінет, обладнаний під залу судових засідань, оновлену актову залу.

Ольга Гуренко розповіла про активне студентство, яке часто влаштовує різні культурні, освітні та розважальні заходи. Прогулялися парковою зоною головного корпусу та показали родзинку БДПУ – арт-об’єкт «Дерево знань», встановлений за ініціативою ректора університету, професора Ігоря Богданова.  Гості університету зробили спільне фото біля інсталяції «Я люблю БДПУ».

Завітали і до 5-го корпусу: помилувалися  3D-муралом «Рушник-вишиванка», який увійшов до Книги рекордів України, відвідали навчальні лабораторії: хореографічну залу, кабінет Нової української школи та кабінет фізичної реабілітації.

Представники «Дніпровської політехніки» були приємно вражені сучасним оснащенням аудиторій нашого закладу вищої освіти.

Тетяна Волканова,

студентка 3 курсу спеціальності Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print