БДПУ – співорганізатор двох міжнародних конференцій

В останні дні травня відбулися 2 міжнародні конференції, в яких БДПУ виступив співорганізатором.

27–28 травня було проведено XІІМіжнародної науково-практичну конференцію «Європейський вектор модернізації економіки: креативність, прозорість та сталий розвиток» (через платформу Zoom). Організатор конференції – Харківський національний університет будівництва та архітектури. Конференція була проведена з метою формування теоретико-методичного та практичного інструментарію модернізації економіки на засадах креативності, прозорості та сталого розвитку.

Серед членів наукового комітету конференції були к.і.н., доц. Тамара Макаренко та к.е.н., доц. Тетяна Несторенко.

На конференції було представлено результати спільних досліджень з польськими колегами: «Роль інформатизації в розвитку підприємництва» (Чердаклієва І. О., канд. екон. наук, доц. Несторенко Т. П., маг. Вєжбік-Строньська М.) та «Автоматизація бізнес-процесів як фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства сфери послуг» (Пузякова А.С., канд. екон. наук, проф. WST доц. Несторенко Т.П., PhD, проф. WST Остенда А.).

http://econ2016.krasalex.com/2020/05/27/27-05-2020-%D0%BE-12-00-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B5%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-x%D1%96%D1%96-%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4/

30 травня теж через онлайн платформу було проведено Міжнародну наукову конференцію «Актуальні питання розвитку суспільства в умовах турбулентності». Організатор конференції – Вища школа економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (Словаччина). Серед членів науково-програмного та організаційного комітетів конференції були д.п.н., проф. Ігор Богданов, к.і.н., доц. Тамара Макаренко та к.е.н., доц. Тетяна Несторенко.

На пленарному засіданні було представлено доповідь «The role of an university in stabilization of citys economy under the turbulence conditions» (PhD., doc. Tetyana Nestorenko; PhD., prof. WST Aleksander Ostenda; PhD., doc. Tamara Makarenko) – за результатами проведених українсько-польських досліджень.

http://www.vsemvs.sk/DetailOznamu/medzin225rodn225-vedeck225-konferencia-topical-issues-of-society-development-in-the-turbulence-conditions

Не зважаючи на відстань між учасниками конференцій, обидві конференції пройшли плідно та у невимушеній й дружній атмосфері.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print