БДПУ – співорганізатор Міжнародної конференції

Miejsceirolamediacjiwfunkcjonowaniuszkoły

На минулому тижні (19 червня 2020 р.) відбулася Міжнародна конференція Miejsce i rola mediacji w funkcjonowaniu szkoły Місце і роль медіації в функціонуванні школи»).Конференція була організована Вищою школою управління та адміністрації в Ополє, з яким БДПУ співпрацює з 2012 р. Серед співорганізаторів конференції був і наш заклад вищої освіти.

Конференція була присвячена проблемам впровадження медіації для рішення проблем у школі. Розглядалися питання результативності застосування медіації з учнями, з батьками, з місцевим середовищем. Своїм досвідом та результатами досліджень з цієї проблематики поділилися освітяни та науковці з Польщі, Словаччини, України та Чехії.

К.е.н., доц. Тетяна Несторенко у спільній з Вікторією Денисенко (ГО «Асоціація фахівців фізичної та ментальної терапії») роботі поділилася досвідом застосування методу біосугестивної терапії як інструменту групової терапії в конфліктних ситуаціях у середній школі (Metoda terapii biosugestywnej jako narzędzie terapii grupowej w sytuacjach konfliktowych w szkole średniej).

На конференції також було представлено результати дослідження к.п.н., доц. Лариси Горбатюк, к.п.н., доц. Ганни Алєксєєвої, к.ф.-м.н. Наталії Кравченко Doświadczenie nauczania niewidomych studentów na uczelni wyższej (na przykładzie Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Berdiansku).

Конференція відбулася на платформі Google Meet із паралельною трансляцією виступів в YouTube.

З української сторони конференцію модерувала к.е.н., доц. Тетяна Несторенко.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету

Світлини: Тетяна Несторенко, Ірина Остополець.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print