БДПУ в наукових рейтингах: оновлення від 1 травня 2024 року

Український національний рейтинг індексу Гірша (Ukrainian National H-index Ranking, NHR) оновив показники на другий квартал 2024 року. Про це повідомляється на веб-порталі NHR.

Український національний рейтинг індексу Гірша – це рейтинг міжнародного рівня, який оцінює ефективність роботи окремих науковців, наукових колективів та організацій України. Основа – об’єднаний індекс Гірша. Якщо точніше, то для формування цього показника використовують дані платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar. Тобто учасники рейтингу – усі науковці та установи, які мають публікації на цих платформах.

В оновленні станом на 1 травня описано наукову діяльність близько 400 організацій України. Бердянський державний педагогічний університет демонструє стабільне зростання за показниками національного рейтингу індексу Гірша (https://ua.h-index.com/uk/berdyansk-state-pedagogical-university). Згідно із загальним показником публікацій БДПУ піднявся в рейтингу від 147 позиції до 136 порівняно із другим кварталом 2023 року та другим кварталом 2024 відповідно.

Що ж до сходинок рейтингу публікацій на окремих платформах, найбільший прорив науковці БДПУ здійснили у показниках Google Scholar, тобто порівняно з 2023 і 2024 роком індекс Гірша збільшився з 38 до 51. Це вказує на те, що впливовість праць наших науковців продовжує зростати.

 Бердянський державний педагогічний університет, підвищуючи позиції в міжнародному рейтингу індексу Гірша, сприяє розвитку та впізнаваності української науки, залученню інвестицій та посиленню співпраці із іноземними партнерами.

Дар’я Кізілова,

фахівець відділу інновацій, комерціалізації, трансферу технологій та інтелектуальної власності


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print