Бердянські автографи Андрія Кокотюхи

Сьогодні, 24 жовтня, з ініціативи Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ пройшла творча зустріч із сучасним популярним українським письменником Андрієм Кокотюхою (м. Київ), який представив нові книжки, що вийшли у видавництвах «Клуб сімейного дозвілля», «АБАБАГАЛАМАГА». На зустріч були студенти, викладачі, бердянські школярі, вчителі й шанувальники творчості письменника.

Андрій Кокотюха – автор 43-х художніх творів різних жанрів: кримінальні повісті й романи, готичні детективи, бойовики, воєнно-історичні, пригодницькі романи, трилери, дитячі пригодницькі детективи.

Найпопулярніші книги автора: романи «Червоний», «Шлюбні ігрища жаб», «Темна вода», «Легенда про Безголового», «Язиката Хвеська», «Повзе змія», «Шукачі скарбів»…

Книжки виходять практично в усіх українських видавництвах, котрі публікують сучасну літературу: «Смолоскип», «Кальварія», «Фоліо», «Піраміда», «Нора-друк», «Зелений Пес», «Грані-Т», «Клуб сімейного дозвілля». Він постійно співпрацює з найбільш популярними українськими газетами, журналами і телеканалами.

За результатами видання «Фокус» Андрій Кокотюха посідає 4-е місце у рейтингу 25 найуспішніших письменників України.

Більш як 10 разів отримував відзнаки, в тому числі 1, 2 і 3 премії, всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» в різних номінаціях (романи, кіносценарії).

Як журналіст, він веде авторські колонки відразу в кількох найрейтинговіших виданнях «Телекритика», «Gazeta.ua» та «Главред».

На сайті «Буквоїд» Андрій Кокотюха веде свій проект «Кримінальне чтиво»: http://bukvoid.com.ua/criminal/ , де оглядає новинки української та зарубіжної гостросюжетної прози.

Активно працює як кіносценарист. За журнальним оповіданням «Тупик» на студії ім. О. Довженка зняли однойменний фільм. Детективні романи «Темна вода» і «Легенда про Безголового» екранізовані у 2007-2008 роках кіногрупою «Film.ua». Трилер «Повзе змія» екранізується в 2008 році компанією «Fresh production UA». Написав сценарії для кількох документальних фільмів з циклу «Кримінальні історії» на каналі ICTV.

У 2013 році вийшли друком такі книги автора: романи «Таємне джерело», «Найти и уничтожить», «Спасти Скифа», «Последнее сокровище империи», повість «Поховання Аделі», дитячий пригодницький детектив «Таємниця підводного човна» тощо.

Знаменитий столичний автор цікаво розповідав про свої творчі шляхи-дороги, його величність Музу свою, відповідав на питання присутніх, дарував автографи чи не кожному, хто встиг тут же придбати його найсвіжіші книги…

«Університетське Слово»

На світлинах Олександра Степаненка: моменти цікавої зустрічі


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print