Будь вартим своєї країни!

19 листопада 2021 року доцентка кафедри теорії та методики мистецьких дисциплін Анетта Омельченко провела виховний захід до Дня Гідності та Свободи “Будь вартим своєї країни!”. У заході взяли участь 100 осіб, серед яких викладачі, здобувачі вищої освіти усіх факультетів Бердянського державного педагогічного університету та гості.

Під час зустрічі модераторка заходу акцентувала увагу на історії виникнення свята, ролі і місця Революції Гідності в становленні Української державності, подвигу Героїв Небесної Сотні, історії масових народних виступів у листопаді 2013 – лютому 2014 років. Також організаторка продемонстровала слайди і відео з подій кінця 2013 року, які відбувались у місті Бердянськ.

Учасник Бердянського майдану, голова громадського об’єднання “Вільна громада – комфортне місто” Ігор Касьянов розповів про хід подій в нашому місті. Серед запрошених гостей були і здобувачі університету, учасники бойових дій російсько-української війни з 2014 року Микола Тюркеджи та Денис Хребтов, які привітали присутніх зі святом і побажали бути гідними пам’яті загиблих героїв.

За матеріалами

кафедри теорії та методики мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print