Чарівність біскорню

З 12 травня в рамках фестивалю науки і декади технологічної та професійної освіти на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, компютерної та технологічної освіти дистанційно запустили спільний творчий проєкт «Біскорню».

Біскорню (biscornu «кривулька») – крихітна вигнута подушечка, яка часто використовується як аксесуар в рукоділлі. Біскорню настільки чарівно і затишно виглядає, що запросто може виконати роль гольниці, маячка для ножиць, декоративної підвіски, ялинкової прикраси. І ось тут починаються але. Біскорню має складну форму і не завжди зрозуміло відразу, як саме його виготовити.

У проєкті беруть участь учителі трудового навчання та технологій закладів загальної середньої освіти міста Бердянська та Запоріжжя. Організатор і керівник проекту – старший викладач кафедри Таїсія Черемісіна. На першому етапі учасникам було надано теоретичну інформацію з історії виникнення та виготовлення біскорню, мультимедійну презентацію про види, класифікацію, принципи збирання, кольорові сполучення під час виготовлення біскорню, колегіально було обрано спільний об’єкт.

Кожен із учасників проєкту отримав від керівника схему, рекомендації з підбору тканини, ниток і розпочав роботу.  

Термін проєкту – тиждень. Переможець визначатиметься колективно.

Далі буде…

За матеріалами кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print