Міжнародна наукова онлайн конференція з проблем організації та управління у сфері послуг

8 травня ц.р. в дистанційному форматі відбулася Міжнародна наукова конференція «Організація та управління в сфері послуг». Співорганізаторами конференції виступили БДПУ та, зокрема, виші-партнери нашого університету – Вища школа управління і адміністрації в Ополє (м. Ополє, Польща) та Донбаський державний педагогічний університет (м. Слов’янськ).

На пленарному засіданні з привітальним словом до учасників конференції звернувся канцлер Вищої школи управління і адміністрації в Ополє Юзеф КАЧМАРЕК, який підкреслив значимість проблем організації та управління в сфері послуг в сучасному постіндустрійному суспільству і, особливо, в умовах введення карантинних заходів внаслідок пандемії.

Під час завершення пленарного засідання декан гуманітарно-економічного факультету к. і. н., доц. Тамара МАКАРЕНКО від імені колективу БДПУ та від імені ректора д.п.н., проф. Ігоря БОГДАНОВА передала подяку канцлеру ВШУіА в Ополє Юзефу КАЧМАРЕКУ та проректору ВШУіА в Ополє проф. Тадеушу ПОКУСІ за активну участь в багаторічній науковій співпраці між нашими вишами та, зокрема, за організацію та проведення щорічних спільних міжнародних конференцій.

На секційних засіданнях науковці з українських, словацьких та польських вишів обговорювали наукові і практичні питання організації та управління у сфері послуг – приватних та суспільних, визначення напрямків підвищення ефективності надання послуг як бізнесом, так і державними установами та неприбутковими організаціями.

Доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів, к.е.н. Тетяна НЕСТОРЕНКО оприлюднила результати спільного з к.і.н., доц. Тамарою МАКАРЕНКО дослідження, яке було присвячено аналізу місця послуг вищого навчального закладу на вільному ринку.

Також були представлені результати дослідження міжнародного колективу авторів «Освіта протягом життя як фактор цивілізаційної парадигми розвитку сучасного суспільства». Автори дослідження – к.н. з держ.упр., доц. Марина АЖАЖА (ЗНУ, Україна), к.е.н., доц. Тетяна НЕСТОРЕНКО (БДПУ, Україна), проф. Владимир ГОНДА (Економічний університет, Словаччина).

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print