Чарівний світ казки

У День вихователя і дошкільного працівника України доцентка кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко разом зі студентками 202 та 203 груп спеціальності «Дошкільна освіта» запросили на виховну годину випускницю факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти письменницю Наталю Жиліну-Журу. У змістовній бесіді про значення тематичного читання авторка рекомендувала використовувати в освітньому процесі закладу дошкільної освіти казки зі збірників «Іграшкова скриня», «Якби звірі вміли говорити».

Оскільки дитина-дошкільник ще не вміє читати, художній твір йому читають дорослі, то основною діяльністю при сприйнятті дитиною змісту художнього твору є слухання. Студенткам був представлений проєкт, започаткований Українським інститутом книги та медіа-сервісом MEGOGO. Як зазначила Наталя Жиліна-Жура, безліч яскравих казок від різних авторів на цікаві теми для дітей до шести років були озвучені професійними акторами.
Взірець емоційного, орфоепічно правильного та інтонаційно доцільного виконання власних творів у супроводі тамбурину продемонструвала й пані Наталя. Шалений захват у студенток викликало коло креативних захоплень гості: пише вірші, малює ілюстрації до казок.
Студентки отримали яскраві емоції та враження, коли придумували назву для казкового героя та продовжували ланцюжком сюжет казки, розпочатої самою Наталею Василівною. Сподіваємося, що їжачок із яблучком і осіння грушка у солом’яному капелюшку стануть добрими друзями для малечі, яка прийде до садочку після перемоги.
Віримо, що майбутні фахівчині, виховані на зразках української дитячої літератури, наповнять душі дошкільнят любов’ю, радістю та гордістю від того, що вони є українцями!

За матеріалами кафедри дошкільної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print