Чекаємо з нетерпінням!

25 квітня у м. Оріхів відбулася профорієнтаційна акція «Випускник – 2018», яка була організована Оріхівським районним центром зайнятості для учнів 9-х і 11-х класів ЗНЗ Оріхівського району з метою сприяння здійснення усвідомленого вибору професії та навчального закладу для подальшого професійного навчання, успішної самореалізації та зниженню рівня молодіжного безробіття.

Участь у цьому профорієнтаційному заході взяли і представники БДПУ – декан гуманітарно-економічного факультету, доцент Макаренко Тамара Петрівна, завідувач підготовчого відділення Костенко Людмила Михайлівна, доцент кафедри іноземних мов і методики викладання Салюк Богдана Анатоліївна і старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії Анастасова Наталя Миколаївна.

Профорієнтаційна команда презентувала наш університет, розповіла про його історію та досягнення, освітні напрями та спеціальності, а також про можливості для професійної підготовки фахівців освіти та господарства і для реалізації особистісних амбіцій студентів. Оріхівські абітурієнти із зацікавленістю сприймали інформацію, позитивно реагували, зверталися з конкретними питаннями щодо вступу, навчання і працевлаштування.

Впевнені, що значна кількість учасників цього профорієнтаційного заходу стануть студентами Бердянського державного педагогічного університету.

фото1 фото2

фото3 фото4

Богдана Салюк,
доцент кафедри іноземних мов і
методики викладання ФФСК
 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print