Перемоги молодих перекладачів

Вже другий рік поспіль студенти-германісти Бердянського державного педагогічного університету беруть участь у Міжнародному студентському конкурсі перекладів «Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу», що проходить упродовж березня-квітня на базі кафедри філософії мови, мовознавства та перекладу факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

За умовами конкурс складається з двох турів. Цього року в першому турі змагалися більш ніж 300 учасників з різних куточків України та із закордону. Студенти повинні були перекласти вірш, пісню, новини BBC з англійської мови на українську.

Переможці 1 туру були запрошені до участі у другому, який відбувся 20 квітня. У номінації «Найкращий усний послідовний переклад тексту з англійської на українську мову сучасних подій у світі» виконавці найкращих перекладів були нагороджені сертифікатами на навчання у Лондонській мовній школі (м. Київ) та різними книгами й словниками відомих британських і американських видань для вдосконалення знань з англійської мови та підготовки до міжнародних екзаменів на знання мови. А всі учасники конкурсу були нагороджені сертифікатами за участь.

Студенти 2 АМЛ групи ФФСК посіли такі призові місця: Сластьонова Дар’я – 2 місце (науковий керівник – к. філол. н., доцент Дуброва О. В.) та Крива Крістіна – 3 місце (науковий керівник – к. пед. н., доцент Розумна Т. С). Завдяки участі у конкурсі перекладів дівчата отримали позитивний досвід професійного змагання і покращили власні навички перекладачів. Сподіваємося на подальші перемоги наших студентів-германістів!

SONY DSC

IMG_20180425_181420_904

 

Сластьонова Дар’я,
студентка 2 АМЛ групи ФФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print