Чесько-український проєкт за участі БДПУ. Онлайн-курс і конференція з інтернаціоналізації та інклюзії

Щойно завершився черговий етап чесько-українського проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті».

Проєкт реалізується у період з травня 2019 року до грудня 2021 року Університетом імені Масарика за підтримки Чеської агенції розвитку. Вінспрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських університетів, що готують майбутніх вчителів.

У проєкті беруть участь 20 українських університетів, які, за формулюванням чеської сторони, «відіграють важливу роль у розвитку української освіти на регіональному та загальнодержавному рівні». Серед них – і Бердянський державний педагогічний університет.

Впродовж квітня 2021 р. у рамках цього проєкту тривав онлайн-курс «Iнтернаціоналізація та інклюзія». А 29 квітня відбулась oнлайн міжнародна конференція «Інклюзія та інтернаціоналізація як складові вищої школи». На цій конференції Ігор Лиман зробив доповідь про досвід реалізації проєкту Еразмус+ QUAERE.

По результатам курсу сертифікати участі отримали представники Бердянського державного педагогічного університету (в алфавітному порядку) Олена Авдєєва, Ольга Гуренко, Ігор Лиман, Ганна Лопатіна, Антон Сердюченко та Ольга Шубіна.

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print