Coffee Time з заступницею декана з виховної роботи Надією Кот

Наприкінці минулого тижня здобувачі факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти мали чудову нагоду зустрітися з заступницею декана з виховної роботи Надією Кот.

Студентському модератору «AMBASSADOR FDSSO» Олександрі Делічобан, вдалось створити дуже затишну та щиру атмосферу, де кожен з присутніх зміг побачити запрошеного гостя з іншої сторони, поставивши йому найнесподіваніші питання.

Пані Надія поділилась власними спогадами про вибір професії, студентські роки, найяскравіші моменти у викладацький діяльності. На власному прикладі вона довела, що бути студентом – означає  бути активною людиною. Навички спілкування, розв’язання проблем, дія в команді, креативне мислення не менш важливі ніж професійні знання.

Захід “Coffee Time” виявився не лише зустріччю, а й можливістю для всіх учасників зблизитися, ще раз переконатися, що викладачу, як будь-якій людині, ніщо людське не чуже.

Крім цього, відбувся обмін думками щодо студентських заходів на факультеті та всі надихнулися на нові досягнення в майбутньому.

За матеріалами іміджевого клубу «AMBASSADOR FDSSO»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print