Престижне закордонне навчання та волонтерство студентів ФФМКТО

Протягом 2023-2024 року студент групи 2цт-з спеціальності 015 Професійна освіта (цифрові технології) факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ Вадим Хижняк навчається за обміном в університеті Сідзуока (www.shizuoka.ac.jp). Цей державний вищій навчальний заклад Японії, заснований у 1987 році (скорочена назва — Ші́дзу-да́й (яп. 静大, しずだい), має 6 факультетів (гуманітарних та соціальних наук, освіти, інформатики, природознавства, інженерії та сільського господарства), на яких навчається 3140 студентів.

Університет Сідзуока добре відомий у галузі інженерії, творчих інновацій та розробці технологій наступного покоління.

Вадим вивчає курс кібербезпеки на факультеті інформатики. При цьому проживання, навчання та стипендію повністю покриває японська сторона.

«Завжди хотів відвідати Японію і так склалось, що на першому курсі я побачив, що університет відкрив набір щодо обміну студентами, подав документи, і мене затвердили на один рік навчання» – розповідає Вадим Хижняк. «Японія – дуже цікава й потужна країна, але я ні на мить не забуваю про мою рідну Батьківщину, тому разом з українською молоддю, яка знаходиться в Японії, провели вуличну акцію на підтримку багатостраждального народу України, який потерпає від російської агресії, організували збір коштів (74 тисячі ієн), які спрямували на гуманітарну допомогу нашим людям».Факультет ФМКТО пишається своїми студентами й вірить в перемогу!

Деканат факультету ФФМКТО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print