Результати проведення I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

І етап Всеукраїнської олімпіади проводиться в Бердянському державному педагогічному університеті відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 13.12.2012 № 1410 з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів Університету, стимулювання творчої праці науково-педагогічних працівників, підвищення якості  підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу, формування команд для участі в другому етапі Олімпіади.

Олімпіада проводиться зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» та навчальної дисципліни «Фізична реабілітація», яку вивчають студенти в поточному або закінчили її вивчати в минулому році.

Організацію та проведення I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» здійснює кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

Порядок проведення олімпіади передбачав проведення двох конкурсних завдань:

  • І. Тестування теоретичних знань з теорії та методики фізичної реабілітації
  • ІІ. Практичне завдання «Презентація програми фізичної реабілітації при певній патології».

За результатами виконаних завдань найбільшу суму балів набрала студентка ІV курсу Дніпровська Єва та посіла І місце. На ІІ місці Бугай Богдан студент ІV курсу та на ІІІ місці Ткаченко Тетяна студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури спорту та здоров’я людини спеціальності: 227 Фізична терапія, ерготерапія.

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації ФФКСЗЛ БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print