Декан Кушнірюк: «БДПУ випускатиме дипломованих фахівців й медичного профілю!»

kushnirjukРозповідаючи вчора про це, не зміг стримувати своєї радості декан факультету фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор Сергій Кушнірюк. Бо вперше за всю свою більш як 88-літню історію університет отримав таке право від профільного міністерства.

На ім’я ректора університету, професора Вікторії Зарви з Міністерства освіти і науки надійшло довгоочікуване повідомлення: «Міністерство, враховуючи Ваше звернення, …не заперечує здійснення у 2014 році прийому на навчання до Бердянського державного педагогічного університету за скороченим терміном навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста для проходження навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра за напрямами згідно з додатком…». А в додатку зазначається, що саме наш університет, починаючи з нового 2014-2015 навчального року, за напрямом підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра готуватиме висококваліфікованих фахівців сестринської, медико-профілактичної (реабілітаційної), акушерської та лікувальної справ.

Приємно, радісно і, водночас, відповідально, бо через якихось кілька місяців до факультетської згуртованої родини долучаться десятки, може й сотні, студентів нової генерації.

«Університетське Слово»

На фото: Сергій Георгійович Кушнірюк


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print